KONST / Litografier / Färglitografi 16195374
nr 1619 5374
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 154/250. Färglitografi, bildmått: 33x40 cm, yttermått inklusive ram: 48x58 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:19:55
100 kr
200 kr
300 kr